Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Leśna Dąbrowa

Leśna Dąbrowa, Michalin, pomorskie

  • 599 000 zł
  • 3 500 m²
  • 171,14 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Maliszewsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Leśna Dąbrowa

Leśna Dąbrowa, Michalin, pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

599 000 zł

3 500 m²

171,14 zł/m²

Działka budowlana, ul. Leśna Dąbrowa

Zaktualizowane: 6 maja 2026

599 000 zł 3 500 m² 171,14 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (171,14 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 3 500 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 80m; szerokość: 50m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: IMPERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IMP792752

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka z warunkami zabudowy - Michalin, gm. Przywidz

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3500 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Michalin (gmina Przywidz), objęta wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego.

Dodatkowo dostępne są również sąsiednie działki o powierzchniach: 4867 m² oraz 4938 m² - idealna opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestora. (...)

Agent

Piotr Maliszewski

570 197...

570 197 170

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 197...

570 197 170

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy